KANIMIZA DOKUNUYOR

Gün geçmiyor ki yüreğimizin acısı dinsin… 

Her geçen gün acımız daha da artıyor.

Önce 13 şehit sonra da ardından gelen şehit haberleri…

Taş olsa çatlar.

Yıllardır binlerce fidanımızı toprağa verdik.

Her biri yüreğimize açılmış yara…

Hepsini ardan kaç yıl geçerse geçsin hala hatırlıyor, acılarını hissediyor,  rahmet ve tazimle yâd ediyoruz.

Tüm bunların yanında memleketin ekmeğini yiyip, suyunu içip, havasını soluyup da şehitlerimiz için bir başsağlığı dileyemeyenler, terörü lanetleme erdemliğini dahi gösteremeyen kanı bozuklarla aynı masaya oturanlar; uğruna bu kadar şehit verdiğimiz bu canım vatanın üzerinde yaşıyor ya, inanın insanın kanına dokunuyor…

Seslerini kesecekleri yer de bir de utanmadan çıkıp bu vahşi katliamın müsebbibi olarak devletimizi ve ordumuzu gösteriyorlar.  

İnsanda biraz ar olur diyeceğim ama arın ne demek olduğunu dahi bilmediklerini hatırlayarak ‘Rabbim sizi, sempatizanlarınızın ve ortaklarınızla beraber  helak eylesin’ diyerek onları Allah’ın adaletine havale ediyorum.

Tabii, işin kula düşen yanları da var. Bir defa terörün masaya oturularak değil kurşun atılarak çözüleceğini geç de olsa anlayan iktidar ; derhal işi gücü bırakıp terör destekçisi bu partiyi bir daha kurulmamak üzere kapatmalı, siyasetçilerini bir daha siyaset yapmamak üzere siyasetten men etmeli, en mühimi de devletin demir yumruğu yeniden enselerinde hissettirilmeli… 

Ve ilk fırsatta ‘Ey batı! Sizden insan hakları dilenecek kadar insanlıktan çıkmış değiliz’’ nutku atılarak idam yeniden yasalaşmalı. İlk iş olarak da bebek katili başta olmak üzere terör yöneticileri, siyasetçileri, destekçileri darağacında sallandırılmalı. 

Ki o gözü yaşlı anaların, yetim ve öksüz kalan evlatların, gencecik yaşında dul kalan eşlerin ve dahi aziz milletimizin yüreği bir nebze de olsa soğusun.

Şimdi bana ‘’ ama batı, abd, rusya ne der; ekonomimiz daha da çöker, sonra insan hakları ne olacak’ gibi safsataları söyleyen olursa ‘’Sen türlü imkânsızlıklara rağmen Çanakkale’de, Kurtuluş Harbi ve daha nicelerinde küffar ile zor şartlarda mücadele etmiş bir dedenin torunu değil misin ulan kanı bozuk  ‘’ diyerek yüzüne tükürmeyi kendime borç bilirim.

Son olarak iktidara sesleniyorum unutmayın tarihi ödlekler değil cesurlar yazar, zor olsa bile…

Bu millet bedel ödemeye hazır.

Yeter ki siz bu milletin sesine kulak verip gerekeni yapın.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir