Son Dakika! CHP’li Sapık 17 Yaşındaki Çocuğa Cinsel Tacizde Bulundu

İstanbul Ümraniye’de 17 yaşındaki erkek çocuğu İ.K., bir arkadaşı vasıtasıyla 31 yaşındaki Kırıkkale Chp il parti üyesi N.E.Y. ile tanıştı.

Mağdur İ.K., arkadaş olduklarını düşündüğü için evine gitmekte bir sakınca görmediği N.E.Y. tarafından cinsel tacize uğradığını açıkladı.

İğrenç olay sırasında N.E.Y’nin aynı zamanda cep telefonuyla kayıt yapması üzerine yaşadığı korku ve panikle ne yapacağını bilemeyen İ.K. evden uzaklaşmak istesede sanık buna engel oldu.

Sonrasında evden N.E.Y. ile birlikte çıkmak zorunda kalan mağdur çocuk, bu olaydan sonra sürekli N.E.Y. tarafından taciz edilmeye başladı. Evde yaşanan bu iğrenç olaydan sonra sanık, mağdur İ.K.’yi iki hafta sonra evine çağırdı.

Yaşadığı korkunç olaydan sonra sanığın evine gitmek istemeyen mağdur çocuğu, bu sefer tutuklu sanık N.E.Y.’nin tehditlerine maruz kaldı.

N.E.Y.’nin mağdur İ.K.’ ya sosyal medya üzerinden, “Olayı başkasına anlatırsan seni öldürürüm ve aileni de öldürüp soyunu kuruturum.” şeklinde tehdit edici sözler yazdığı ortaya çıktı.

Soruşturma sonrasında telefonunda çok sayıda erkek çocuğa ait çıplak görüntüler ve mesajlaşmalar çıkan N.E.Y., İstanbul Anadolu Ağır Ceza Mahkemesi tarafından ‘Zincirleme şekilde çocuğa cinsel istismar’ , ‘Şantaj’, ‘Kişiyi hürriyetinden yoksul kılma’ ve ‘Müstehcenlik’ suçlarından toplam 20 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.

CHP Kırıkkale gençlik kolları yöneticisi olduğu öğrenilen N.E.Y’nin taciz olayı patlak verince CHP İl Teşkilatı, şahsı hemen disipline vererek partiden ihraç ettiği belirtildi.

İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ, şahsın parti yönetiminde yer almadığını, 2 sene önce Kırıkkale’den ayrılarak İstanbul’a gittiğini belirterek “Bu çirkin olayı öğrendiğimiz anda disiplin işlemlerine başlayarak şahsı partimizden ihraç ettik.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir